Fekra
image description

درباره ما

تخصص ما ترسیم آینده روشن

image description
 

درباره کارگزاری امین آوید


شرکت کارگزاری امین آوید (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۸۷/۰۹/۱۲ به شماره ثبت ۳۳۶۲۶۷ با اخذ مجوز از سازمان بورس اوراق بهادار فعالیت خود را به عنوان بازوی اجرایی شرکت تامین سرمایه امین (سهامی عام) آغاز نمود. هم اکنون این شرکت با بهره مندی از پرسنل مجرب و متعهد به عنوان کارگزار رتبه “الف” فعال در بازار سرمایه ایران با سرمایه ثبت شده هزار میلیارد ریال به عنوان یکی از کارگزاران پیشرو اقدام به ارائه خدمات در حوزه بازار سرمایه می نماید.

این شرکت از امکان معاملات اوراق بهادار در بورس, معاملات اوراق بهادار در فرابورس, معاملات آنلاین (برخط), کال سنتر (معاملات تلفنی سهام), معاملات قراردادهای آتی در بورس اوراق بهادار, مشاور عرضه و پذیرش, معاملات در بورس انرژی, معاملات محصولات فلزی در بورس کالا, برخوردار است. از آنجایی که اطمینان مشتریان گرامی نسبت به سرعت دسترسی به بازار، امنیت وجوه و حفظ اسرار خرید و فروش، از جمله مهمترین عوامل انتخاب یک کارگزار می باشد ، شرکت کارگزاری امین آوید (سهامی خاص) نیز با آگاهی از این موضوع، تمهیدات و اقدامات جامعی را به اجرا گذشته است. همچنین این شرکت با تجربه چندین ساله مدیران مجرب خود در زمینه مدیریت ریسک ، تضمین های حقوقی متناسب با شرایط و با ساختاری مناسب را در این راستا فراهم کرده است.

شرکت کارگزاری امین آوید (سهامی خاص) با تکیه بر دانش، تخصص، تجربه و با توجه به ضرورت پاسخگویی مناسب به نیاز مشتریان محترم به صورت مداوم در حال ایجاد تغییرات مثبت می باشد و مصمم است تا از طریق ارائه خدمات مالی متنوع، بستر لازم برای بهبود و ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات، در جهت افزایش کارایی سرمایه گذاری اشخاص گام بردارد.